Atak hejterów na Kasię Kulerską

Atak hejterów na Kasię Kulerską

18.01.2017r Katarzyna Kulerska zorganizowała demonstrację przeciw upolitycznianiu Wawelu i przeciwko cynicznemu, politycznemu wykorzystywaniu tragedii smoleńskiej przez Jarosława Kaczyńskiego. Kaczyński obchodzi rocznice śmierci swojego brata podczas których zjeżdża na Wawel ze swoją polityczną świtą. Ta polityczna hucpa nie ma nic wspólnego z normalnym przeżywaniem żałoby – jest li tylko moralnym szantażem nas wszystkich. Jest profanacją szacunku dla zmarłych. Budzi moje najgłębsze moralne obrzydzenie.

Po ostatniej demonstracji Katarzyna stała się obiektem zorganizowanego ataku rządowych hejterów. Pisze o tym tak:

18.01 byłam organizatorką legalnego, zgłoszonego protestu przeciwko upartyjnaniu Wawelu. Następnego dnia portal niezalezna.pl opublikował moje zdjęcia i informacje o mnie jako „odkrycie” organizatora protestu. Przez tą publikację mój profil na facebooku został zalany komentarzami, oraz nienawistnymi wiadomościami. Pojawiają się memy na mój temat. W komentarzach na tym portalu nawołuje się do ogolenia mi głowy, pobicia, zakopania. Wyzywana i szkalowana jest moja Rodzina, otrzymują pogróżki, są wyzywani, otrzymują bardzo niemiłe telefony. Firma rodzinna również została zaatakowana, telefonami, mailami, komentarzami. Sprawa jest zgłoszona na Policję.

Jestem zasmucona tym co się dzieje w Polsce. Protestuję właśnie dlatego, że nie zgadzam się na takie zachowania, ze strony obecnego rządu jak i jego popleczników. Uważam, że ważna jest merytoryczna dyskusja a nie wyzywanie, obrażanie czy grożenie.
Chciałabym również podkreślić, że obecna sytuacja nie zmieni moich działań. Będę na kolejnych protestach. Nie zamierzam się poddać i dać zastraszyć.
Do zobaczenia 18 lutego pod Wawelem!

Moim zdaniem jesteśmy winni Kasi nasze wsparcie. To zorganizowana akcja. Poniżej zamieszczam cytaty z hejterów wraz z ich profilami na fejsbooku. Można je zgłaszać facebookowi za mowę nienawiści:
Prawy górny róg – są tam trzy kropki „…”. Klikamy „Zgłoś” -> „Zgłoś ten profil” -> „Ta osoba zamieszcza niewłaściwe lub obraźliwe posty” -> „Inne” -> „Zgłoś facebookowi”.

Melon Caly pisze:

Dyżurny prawicowy geniusz Rafał Ziemkiewicz:
Asher Karst pisze:
Inne cudowne serdeczności:
Okażmy Kasi nasze wsparcie – niech nie będzie teraz sama!