Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Światełko dla Sądów – Kraków

24 lipca o godz. 19:0020:00

KOD Małopolska zaprasza we wtorek 24 lipca o 19:00 na Rynek Główny przed Ratusz, by po raz kolejny pokazać nasze przywiązanie do idei demokratycznego państwa prawnego, które jest systematycznie od prawie trzech lat niszczone przez PiS-owski rząd.

Senat ma przypieczętować zniszczenie polskiego systemu sądownictwa. Musimy jako obywatele przygotować się na długą pracę o odzyskanie państwa prawa. Spotykamy się we wtorek 24 lipca o godz. 19:00 przed Wieżą Ratuszową na Rynku w Krakowie. Tym razem będą z nami politycy, od których oczekujemy strategii i planu działania dla przywrócenia konstytucyjnego stanu podstawowych instytucji państwa.

Nasza obecność da oparcie sędziom i będzie znakiem, że obecny stan jest tymczasowy, że sprawcy zniszczenia sądownictwa i prawa staną przed Trybunałem Stanu.

Zapraszamy wszystkich, którym nie jest obojętne demolowanie systemu polskiego sądownictwa, którzy nie akceptują „naprawczych ustaw” zmierzających do przejęcia wymiaru sprawiedliwości przez aparatczyków politycznych.

Szczegóły

Data:
24 lipca
Czas:
19:00 – 20:00
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/219138225595103/

Organizator

KOD Małopolska
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/KODMalopolskie

Miejsce

Wieża Ratuszowa w Krakowie
Rynek Główny 1
Kraków, 31-001 Poland
+ Google Map