Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

ODWOŁANE – Nie odpuszczamy praworządności! Żądamy wyjaśnienia afery KNF.

28 grudnia 2018 o godz. 18:0019:00

Dzisiaj, 27 grudnia 2018 r. w wieku 84 lat zmarł biskup Tadeusz Pieronek.
Odszedł nie tylko ksiądz, ale także demokrata, który odważnie bronił państwa prawa i Konstytucji, od wielu lat związany z Krakowem i Małopolską.
W związku z żałobą po zmarłym Komitet Obrony Demokracji Małopolskie odwołuje demonstrację zaplanowaną w sześciu miastach województwa w dniu 28 grudnia 2018 r.++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Cała Małopolska domaga się wyjaśnienia afery wokół KNF.Minął miesiąc od naszego ostatniego spotkania. Niestety był to czas, który przyniósł kolejne niepokojące informacje dotyczące złego funkcjonowania naszego państwa pod rządami Prawa i Sprawiedliwości. Afera KNF, czyli afera dotycząca Komisji Nadzoru Finansowego.KNF to finansowy nadzorca, który ma chronić zwykłych ludzi przed szkodliwymi pomysłami instytucji finansowych. To instytucja która pilnuje, by nasze pieniądze były bezpieczne.Tymczasem szef KNF burzy niezależność tej instytucji składając jednemu z banków propozycję korupcyjną. PiS pracuje nad ustawą zwiększającą wpływ polityków na sektor bankowy.Nie możemy na to pozwolić! Spotkajmy się 28 grudnia o godzinie 18:00, by wyrazić nasz sprzeciw wobec działań PiS. Przyjdźmy, by zadbać o bezpieczeństwo naszych pieniędzy.Zachęcamy do zabrania ze sobą świeczek.Protest odbędzie się jednocześnie następujących w miastach:
– Kraków: pod pomnikiem Mickiewicza
– Myślenice: ulica marsz. Józefa Piłsudskiego 7
– Sucha Beskidzka
– Nowy Sącz
– Oświęcim
– Wadowice

Szczegóły

Data:
28 grudnia 2018
Czas:
18:00 – 19:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/610534336046574

Organizator

KOD Małopolska
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/KODMalopolskie

Calendar powered by Wydarzenia