Akcja WSPÓLNY STOLIK

Akcja WSPÓLNY STOLIK

Apel do wszystkich, którzy pragną żyć w demokratycznej Polsce:

Ostatnie tygodnie do wyborów, zróbmy wszystko, żeby pomóc demokratycznej opozycji! Tylko jak?

Jest kilka sposobów, namawianie znajomych itp. Jednak w tym czasie nie powinniśmy też schodzić z ulic! Tylko jak to zrobić z głową i z korzyścią dla demokratów?

Możemy oczywiście przyłączyć się do jednego wybranego kandydata, to indywidualna decyzja. Jednak my w KODzie chyba jak nikt inny wiemy, że chodzi tu o coś więcej niż zachęcanie do jednego nazwiska. Spotkamy osobę o bardziej konserwatywnych lub bardziej liberalnych poglądach, taką, która przejęta jest zdrowiem albo transportem — dlaczego nie pokazać jej, że wśród opozycji znajdzie kandydata lub kandydatkę, dla którego/ej to też jest ważne?

Dlatego zapraszamy gorąco do włączenia się w akcje „wspólny stolik”. Pomysł jest bardzo prosty i powstał po sukcesie wspólnych zbiórek podpisów w ostatnich tygodniach.

My, Koderzy lub Sympatycy, wystawiamy ten konkretny, ale też symboliczny stolik w ruchliwym miejscu, kandydaci i kandydatki przychodzą ze swoimi materiałami. Mówią, co jest dla nich ważne, co jest w ich programie. Rozdajemy wspólnie. Jeśli trzeba, jeśli biegną jeszcze gdzieś rozdawać, bierzemy od nich ulotki.

I…zagadujemy. Zaczepiamy uprzejmie przechodniów. Dyskutujemy. Proponujemy. Informujemy.

Marzy nam się, żeby takie stoliki były w każdą sobotę w każdym miasteczku i w każdej dzielnicy. A przynajmniej w większości. Ale do tego potrzeba 2-3 osoby na stolik z naszej strony.

Pomożecie? 🙂

Jeśli tak, wpiszcie się, proszę w tabelkę, a ja jutro postaram się połączyć ekipy już na najbliższą sobotę, potem na kolejne.
Kliknij, aby otworzyć tabelkę.