Wznowić śledztwo prokurator Wrzosek

Wznowić śledztwo prokurator Wrzosek

Komitet Obrony Demokracji wyraża słowa najwyższego szacunku i wsparcia dla pani prokurator Ewy Wrzosek, której postawa dodaje otuchy tym wszystkim, którzy od ponad czterech lat protestują przeciw łamaniu prawa i niszczeniu demokracji.

Nastały czasy, w których odwagą jest sumienne wykonywanie obowiązków, wierność rocie przysięgi czy ślubowania. Jednakże wiatr historii zmiecie oportunistów, partyjnych nominatów, kłamców, tchórzy i nikt (poza mamy nadzieję rejestrem skazanych) nie będzie o nich pamiętał. W społecznej pamięci pozostaną ludzie, którzy w trudnym czasie zachowywali się przyzwoicie jak: Ewa Wrzosek, Igor Tuleya, Paweł Juszczyszyn. Bo nazwisko ma się jedno.

Nie godzimy się na to skandaliczne umorzenie śledztwa i wraz z Obywatelami RP wzywamy wszystkich do składania zażaleń dla ekspresowe umorzenie śledztwa wszczętego przed prokurator Ewę Wrzosek.

Pobierz szkic zażalenia i wyślij go e-mailem na adres [email protected] (wzór opracowany przez Krzysztofa Parchimowicza). Wpisz swoje imię i nazwisko, oraz w razie potrzeby zmień rodzaj gramatyczny w zaznaczonym miejscu. Ważne: należy to zrobić do 30 kwietnia! 

Wzór do pobrania TUTAJ 

Po wysłaniu e-maila jak najszybciej wydrukuj tekst zażalenia, podpisz odręcznie i wyślij tradycyjną pocztą na adres:

Prokuratura Rejonowa Warszawa–Mokotów
ul. Wiktorska 91a
02–582 Warszawa