Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Protest samochodowy [Olkusz]

22 listopada 2020 o godz. 16:0017:00

Serdecznie zapraszamy na 3 olkuski protest przeciwko decyzji pseudo „TK”. Jest to pierwszy protest organizowany w takiej formie (samochodowy)
Nasz plan wygląda następująco: spotkamy się na parkingu przy Carrefourze w Olkuszu o godzinie 16. Rozdamy państwu plakaty, które prosimy o przyklejenie do szyb, będzie do nasz znak rozpoznawczy. (Proszę aby każdy miał przy sobie taśmę i nożyczki)
Następnie wybierzemy się w trasę ulicami: Olkusz: Rabsztyńska, Kościuszki, 29 listopada, al. 1000 lecia, Osiecka, Wojewódzka 791, na rodzie pojedziemy do Żurady. Żurada ulicami: Słoneczna, Starowiejska, Długa. Bukowno ulicami: 1 maja, Borowska, Puza, Nowa, Kolejowa. Bolesław ulicami: Głowna, Kluczewska, Jurajska. Klucze ulicą wojewódzką na Bogucin Duży. Ulicą Długą przejedziemy na Bogucin Mały. Wyjeżdżając na Olkusz pokierujemy się: Podgrabie, Jasna, Rabsztyńska i zakończymy na parkingu ponownie przy Carrefourze.
Nie poddamy się tak łatwo i dotrzymujemy słowa. Lecz ze względu na rozwijającą się pandemie (jak i brak współpracy ze strony policji) uważamy powinniśmy zahamować nieco nasze strajki. Dlatego też organizujemy ten w takiej formie. Liczymy na państwa pomoc i kto będzie mógł i miał chęć, niech się zgłosi do pomocy, aby osoby nie mobilne miały również możliwość uczestnictwa.
W czasie przejazdu zróbmy spory hałas, puszczajmy głośną muzykę czy krzyczmy przez szyby. Raczej odradzamy używania klaksonów…

Do zobaczenia!

Szczegóły

Data:
22 listopada 2020
Czas:
16:00 – 17:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/768094443775649/

Organizator

Protest Piekło Kobiet Olkusz

Miejsce

Carrefour Olkusz
Rabsztyńska 2
Olkusz, 32-300 Poland
+ Google Map