Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Obywatelska Kontrola Wyborów – podsumowanie w Małopolsce – link live

25 lipca o godz. 17:0019:00

Link do spotkania:
Zapraszamy na spotkanie podsumowujące pracę OKW w Małopolsce. Odbędzie się ono tym razem w formule zdalnej za pomocą technologii ZOOM. Opis sposobu połączenia na końcu tej wiadomości.
Bardzo prosimy o przygotowanie przemyśleń dotyczących zarówno procedur wyborczych jak i organizacji Obywatelskiej Kontroli Wyborów tak, abyśmy mogli je przedyskutować, wyciągnąć wnioski i aby zarówno kolejne wybory jak i ich obserwacja były lepsze.
 
Spotkanie odbędzie się online.
Mamy ograniczenie do 100 osób, kolejne osoby nie będą mogły dołączyć się do dyskusji, ale będą mogły zadawać pytania za pomocą facebooka, tak jak to było możliwe podczas szkolenia dla obserwatorów.
Link do transmisji na facebooku opublikujemy przed spotkaniem w grupie facebook.com/groups/KOD.Malopolskie i na www.kodmalopolska.pl.
Żeby słuchać i zadawać pisemnie pytania wystarczy włączyć sobie transmisję w grupie facebook.com/groups/KOD.Malopolskie albo na www.kodmalopolska.pl
 
Żeby zabrać głos, trzeba będzie kliknąć w link:
https://us02web.zoom.us/j/89454509148 (będzie aktywny od godz. 16 w sobotę)
 
Jeśli będą Państwo łączyć się przez komputer, nic więcej nie trzeba (ewentualnie kliknąć zgodę, o którą Zoom poprosi).
 
Jeśli będą Państwo korzystali ze smartfona – trzeba wcześniej zainstalować aplikację Zoom (po kliknięciu w link Wasz telefon zapyta, czy chcecie zainstalować i poprowadzi Was krok po kroku).
 
Po zainstalowaniu kliknąć link do spotkania jeszcze raz.
Niezależnie od tego, czy korzystamy z komputera, czy ze smartfona, warto używać słuchawek z mikrofonem – poprawiają jakość dźwięku. Ale bez nich też można wziąć udział w dyskusji.
 
Proszę pamiętać o tym, że komputer nie może być wyciszony przed spotkaniem – inaczej się nie usłyszymy.
Po połączeniu z Zoomem, program zapyta czy zgadzają się Państwo na udostępnienie dźwięku i obrazu z kamery – należy wybrać TAK.
Po połączeniu w dolnej części ekranu będą Państwo widzieć przekreślone symbole kamerki i mikrofonu. Należy kliknąć każde z nich, żeby być widzianym i słyszanym.
Jeśli akurat w danym momencie nic nie mówimy, klikamy ponownie na mikrofon (znów będzie przekreślony), żeby odgłosy naszego domu nie dobiegały do wszystkich.
 
UWAGA: jeśli łączymy się z Zoomem, należy koniecznie wyciszyć transmisję na Facebooku lub www, inaczej głosy będą się nakładać z przesunięciem czasowym i będzie efekt echa.

Szczegóły

Data:
25 lipca
Czas:
17:00 – 19:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/950277935448455

Organizator

KOD Małopolska
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/KODMalopolskie