Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Dialog Obywatelski „Polska w Unii Europejskiej – wspólne wartości, wspólne wyzwania”

1 października 2018 o godz. 17:0019:00

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce oraz Fundacja Instytut Studiów Strategicznych zapraszają seniorów do udziału w Dialogu Obywatelskim „Polska w Unii Europejskiej – wspólne wartości, wspólne wyzwania” w dniu 1 października 2018 r. w Krakowie, z udziałem Marka Prawdy, Dyrektora Przedstawicielstwa KE w Polsce oraz aktora Olgierda Łukaszewicza. Wstęp wolny dla wszystkich chętnych po uprzedniej rejestracji i do wyczerpania miejsc.

Dialogi Obywatelskie to inicjatywa Komisji Europejskiej, której celem jest rozbudzenie debaty na tematy europejskie. Spotkania w tej formule odbywają się w krajach UE od 2012. Podczas spotkań przedstawiciele instytucji UE przedstawiają zagadnienia związane z działaniem wspólnoty oraz słuchają głosów, opinii i propozycji obywateli na temat funkcjonowania UE.

Udział w Dialogu z Panem Ambasadorem Markiem Prawdą, Szefem Przedstawicielstwa KE w Polsce, oraz z Panem Olgierdem Łukaszewiczem to doskonała okazja do podyskutowania o bieżących tematach dotyczących Polski w Unii Europejskiej. W części dyskusyjnej uczestnicy, poza zadawaniem pytań, będą mogli również zgłosić ewentualne uwagi, które następnie będą przekazane decydentom w Komisji Europejskiej.

Szczegóły

Data:
1 października 2018
Czas:
17:00 – 19:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1903374146638484

Organizatorzy

Fundacja Instytut Studiów Strategicznych
Komisja Europejska w Polsce

Miejsce

Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie
Rynek Główny 25
Kraków,
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.iss.krakow.pl