Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Dialog europejski

1 lutego 2018 o godz. 17:0018:30

Fundacja Instytut Studiów Strategicznych zapraszają na spotkanie z Maciejem Popowskim – wicedyrektorem Dyrekcji Generalnej – poświęcone Unii Europejskiej i jej sąsiedztwu. Spotkanie z Dyrektorem Maciejem Popowskim będzie okazją do rozmowy na temat wyzwań, jakie przed Wspólnotą postawił 2017 rok i co czeka Unię w 2018 roku. Podczas Dialogu będziemy mieli szansę dowiedzieć się m.in., jaką politykę prowadzi obecnie Unia w zakresie rozszerzania swoich granic i prowadzenia rozmów akcesyjnych. Jak wygląda współpraca z potencjalnymi i aktualnie kandydującymi państwami do członkostwa w Unii? Jakie korzyści przynosi współpraca na poziomie regionalnym poprzez udział w Partnerstwie Wschodnim i Unii dla Śródziemnomorza?

W dyskusji udział weźmie również senator Bagdan Klich, a poprowadzi je Adam Szostkiewicz. Wydarzenie organizowane jest w ramach cyklu „Dialog Obywatelski” odbywającego się od 2012 roku.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, jednak wymaga wcześniejszego zgłoszenia. Można to uczynić kontaktując się mailowo: [email protected]ów.pl, lub telefonicznie: 12 42 162 50.

Szczegóły

Data:
1 lutego 2018
Czas:
17:00 – 18:30
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,