Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie programowe KOD [ONLINE]

29 sierpnia30 sierpnia

W pierwszych dniach września planujemy zorganizować spotkanie programowe Regionu Małopolskie KOD, będące wstępem do ogólnopolskiego kongresu, który odbędzie się prawdopodobnie około połowy września.

Spotkanie będzie podzielone na trzy panele tematyczne:

1. pola aktywności KOD-u
2. rola KOD-u wobec partii i innych ruchów politycznych i społecznych
3. sytuacja wewnętrzna stowarzyszenia

Chcemy ograniczyć do minimum luźne dywagacje, a skoncentrować się na przemyślanych i przygotowanych przez konkretne osoby propozycjach (które ewentualnie będziemy modyfikować w trakcie dyskusji).

Prosimy więc o pisemne zgłaszanie chęci zabrania głosu na powyższe tematy. Maksymalny czas wystąpienia to dziesięć minut.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby się wypowiedzieć na więcej niż jeden temat, prosimy ująć każdy osobno, aby nie komplikować dyskusji.

Poza imieniem i nazwiskiem zgłoszenie powinno zawierać możliwie szczegółową informację o treści wystąpienia.

Zgłoszenia należy wysyłać do 25 sierpnia na adres: [email protected]

Weekend 29–30 sierpnia rezerwujemy na spotkania online w podgrupach tematycznych, tak aby przed spotkaniem całego regionu móc przedyskutować i dopracować tematy w mniejszym gronie.

Jeśli chodzi o tematy dyskusji, najważniejszy oczywiście jest pierwszy z nich (pola aktywności KOD‑u). Zastanawiamy się nad podzieleniem go na węższe zagadnienia (działalność w powiatach, w Krakowie, działania edukacyjne, informacyjne, demonstracje itp.).

Temat drugi (rola KOD‑u wobec partii i innych ruchów) nabiera szczególnego znaczenia w sytuacji, w jakiej obecnie się znajdujemy.

Punkt trzeci (sprawy wewnętrzne stowarzyszenia) jest również bardzo istotny, ponieważ bez sprawnie działającej organizacji nie będziemy w stanie zrealizować najsłuszniejszych nawet celów.

 

Więcej informacji wkrótce.

Szczegóły

Start:
29 sierpnia
Koniec:
30 sierpnia
Wydarzenie kategoria:

Organizator

KOD Małopolskie
Telefon:
729-055-220
Email:
biuro@kodmalopolska.pl
Strona internetowa:
https://kodmalopolska.pl