SEKS +. Felieton Andrzeja Kowalczyka (6)

SEKS +. Felieton Andrzeja Kowalczyka (6)

Młodzi mężczyźni boją się o seks! Władza musi coś z tym zrobić! Czy rząd zapowie program SEKS+?

Choć kraj rośnie w siłę, a ludzie żyją dostatnio, to jednak sondaże wykazały nabrzmiewające obawy młodych mężczyzn. W obecnym stuleciu największym zagrożeniem dla Polski ma być porzucenie seksu hetero (chłopak – dziewczyna) dla innych form seksu, którymi nęci tęczowa ideologia.🏳‍🌈

Męską młodzież frustruje wizja znikających dziewcząt hetero przekształcanych w obojętne wobec nich lesbijki. Prawdziwym horrorem jest jednak obawa, że oni sami przekształcą się w gejów. Zresztą, podobno możliwości jest nawet więcej. Z ideologią nie ma żartów.

Czy ktoś pomyślał, że jeśli chłopcy i dziewczęta dowiedzą się, że można inaczej, to nic ich nie powstrzyma przed dowolnym dobieraniem się w pary i rezygnowaniem z małżeństw wyznaniowych?! Otóż dzień i noc rozmyśla nad tym ePiSkopat i przelewa krynicę mądrości w głowy rządzących.

SEKS+ byłby prawdziwą bombą! Każdy chłopak dostałby swoją dziewczynę „do tańca i różańca”, a każda dziewczyna z tego powodu piałaby z zachwytu. Nie ma, że „nie chcę” – młodzież się ośmieli, będą zachęty. Nie tylko 500+.

Chłopców zbierze się w grupki młodych kawalerów, ostrzyże, ogoli, ubierze i wyćwiczy sportowo. Głównym zadaniem tych „Sztafet Seksualnych” będą popisy przed dziewczynami. Będą maszerować, będą się domagać i zmagać, będą pamiętać i bronić. Czasem komuś przyłożą, bo tak to już jest z młodymi chłopakami.

Dziewczęta zbierze się w grupki praktyczno-zadaniowe, gdzie swoje rączki zajmą czymś przydatnym dla przyszłych pań domu. Będą też miały czas zadbać o siebie i nieco porywalizować o względy chłopców.

Obie grupy spotykałyby się w kościołach podczas nabożeństw i prób chóru. Miejsca to bezpieczne, w których oko rodzica i księdza dostrzeże wszystko, uniemożliwi bezeceństwa. Tam właśnie chłopcy i dziewczęta mogliby wspólnie dochodzić do sakramentów. I wówczas znaleźć swój SEKS+. A będzie to seks bezpieczny, seks hetero.