Od przedszkola do demokracji

Od przedszkola do demokracji

Gąsienice Tour PL 2017 ogłasza konkurs dla dzieci na rysunek „LIŚĆ DEMOKRACJI”. Zasady są następujące:

1. Zaproponuj swojemu dziecku spacer, tak by mogło „na żywo” zobaczyć happening „LIŚĆ DEMOKRACJI”, lub wspólnie obejrzyjcie filmiki zamieszczone na stronie
https://www.facebook.com/wormstourneePL/?fref=ts
2. W wolnej chwili zachęć dziecko do narysowania tego, co zapamiętało. Technika pracy jest dowolna, ale wielkość już nie: rysunki powinny mieć minimum format A4.
Pracę należy podpisać, podając imię dziecka, pierwszą literę jego nazwiska i wiek.
3. Następnie prosimy rodzica o zeskanowanie pracy lub zrobienie jej zdjęcia i wysłanie na adres: https://www.facebook.com/wormstourneePL/?fref=ts razem z podanym imieniem dziecka, pierwszą literą jego nazwiska i wiekiem, a także z oświadczeniem, że jest się rodzicem i wyraża się zgodę na publikację rysunku (publikacja będzie bez nazwiska ze względu na ochronę danych osobowych).

Na prace czekamy do 22 grudnia 2017 roku.
Wszystkie rysunki zostaną zaprezentowane na stronie wydarzenia Gąsienice Tour PL 2017, a dla autorów pięciu najwyżej ocenionych prac przewidziano ciekawe i niepowtarzalne nagrody. O wygranych zadecyduje liczba lajków pod rysunkiem, warto więc zadbać także o promocję.

Zachęcajmy dzieci do tej zabawy, bo przecież społeczeństwo obywatelskie buduje się od przedszkola, a nawet jeszcze wcześniej!