Manifestacje.pl — są jeszcze miejsca!

Manifestacje.pl — są jeszcze miejsca!

Jak zachowywać się podczas manifestacji? Jak organizować skuteczne manifestacje? Jeżeli interesuje cię odpowiedź na te pytania, a nie zapisałeś się dotąd na bezpłatne szkolenie, masz jeszcze szansę!

Wykłady i warsztaty prowadzone będą przez ekspertów wielu dziedzin i przeprowadzą uczestników przez proces bezpiecznej, zgodnej z prawem, a co najważniejsze skutecznej organizacji zgromadzeń, manifestacji i protestów. Podczas zajęć i praktyk poznacie przepisy prawa, tajniki promocji, prezentacji i przemówień publicznych, planowania i koordynacji oraz zarządzania ryzykiem.

Efektem końcowym będzie organizacja wspólnych zgromadzeń w wybranych przez Was samych sprawach. Uwaga: obowiązują zapisy poprzez formularz:
https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=xo8hbh7LmE69_dzjO4ibUhqj66qRTRNNoO3iR5ldiMNUOVJYWVdHNU5WVVA1SEJZQjlZQlFOMkFBMS4u

Dokładne terminy wykładów oraz warsztatów zostaną podane osobom zapisanym w najbliższym czasie. Wykłady będą prowadzone w trybie online od lipca do września (kilka terminów do wyboru, łącznie 10 h), warsztaty (na przełomie września i października, dwie soboty lub jeden weekend) stacjonarnie, w Krakowie.

Zajęcia są całkowicie bezpłatne.

W razie pytań prosimy o kontakt:
tel. 606 838 639
email: [email protected]