DYSKUSJA PRZED SPOTKANIEM PROGRAMOWYM

DYSKUSJA PRZED SPOTKANIEM PROGRAMOWYM

Szanowni Członkowie KOD,

Utworzyliśmy miejsce do dyskusji przed małopolskim spotkaniem programowym.
Jako że technologia Facebooka nie pozwala na podział dyskusji na kategorie i wątki to miejsce znajduje się na zewnętrznym forum. Jeśli ktoś już ma tam konto założone inaczej niż przez Facebooka, można przejść do: https://forum.kod.malopolska.pl/categories/jaki-kod. Znajdują się tam trzy kategorie odpowiadające tematom wyznaczonym do dyskusji przed spotkaniem programowym:

  1. Pola aktywności KOD-u
  2. Rola KOD-u wobec partii i innych ruchów politycznych i społecznych
  3. Sytuacja wewnętrzna stowarzyszenia

Proszę kliknąć w jeden z tych tematów i rozpocząć nowy wątek, klikając na przycisk Nowa dyskusja po lewej stronie lub przyłączyć się do zastanej dyskusji. W tej chwili nie ma żadnych wątków. Myślę, że warto, aby zamieściły tam swoje teksty osoby chcące zgłosić formalne wnioski na spotkaniu programowym, aby był czas na zapoznanie się z nimi i ew. krytykę.

Jeśli żaden z tych tematów Państwu nie odpowiada można prowadzić dyskusję w kategorii nadrzędnej Jaki KOD.
Osoby, które miały konta założone przez Facebooka proszone są, by w miejscu na login wpisały adres e-mail i zresetowały swoje hasło. W razie kłopotów proszę o kontakt na e-mail: [email protected].

Logowanie przez Google działa poprawnie. Najlepiej jednak założyć zwykłe konto bez mieszania do tego portali społecznościowych.

Nowych uczestników zapraszam do rejestracji: https://forum.kod.malopolska.pl/entry/register?Target=%2F

Przepraszamy za braki formalne – to jest robione w ramach inicjatywy prywatnej wykonywanej samodzielnie przez członka. Państwa dane nie wyjdą poza forum. Chyba że logujecie się Państwo przez Google, wtedy nie ręczę. Wszystkie nasze dyskusje będą widoczne tylko dla zalogowanych uczestników.

Gorąco zachęcam do zamieszczenia swoich obserwacji, wyrażenia nadziei i wzięcia udziału w konstruktywnej rozmowie.
Moją nadzieją jest, byśmy jasno określili priorytety (nazwijmy to założeniami strategicznymi) i przełożyli je na działania własne nie będące jedynie reakcją na ekscesy władzy.